ورود

ثبتدرباره ما

شرکت کارا طب آروین ایرانیان در سال 1396 و با همت جمعی از مهندسین و پزشکان با سابقه در زمینه تجهیزات پزشکی شروع به کار نمود که سابقه و تجارب ارزنده موسسین شرکت مسیر را در جهت نیل به اهداف هموار نموده است.
هدف  این شرکت در گام اول تولید تجهیزاتی از قبیل کنسول های بالای سر بیمار، ستون سقفی، آلارم و ولوباکس گازهای طبی، منیفلد گازهای طبی، ضربه گیر های بیمارستانی، فلومتر و ساکشن بیمارستانی و پرده های آنتی باکتریال می باشد به نحوی که نیاز کشور به واردات محصولات فوق کاملا منتفی گردد و سپس با اضافه نمودن کالاهای پراهمیت دیگر به سبد کالایی شرکت، نیاز کشور را برطرف نماید.
شرکت کاراطب آروین ایرانیان با استفاده از تیم تحقیق و توسعه خود دائما در حال رصد آخرین تکنولوژی های روز اروپایی بوده تا در بستری امن و با کیفیت انتقال تکنولوژی به داخل کشور را هموار سازد. همچنین با استفاده از تیم کنترل کیفی خود، محصولات تولیدی خود را با جدیدترین استاندارهای بین المللی همراه می نماید.
همچنین این شرکت با طراحی و تولید دیوار های آنتی باکتریال اتاق عمل، از پیشگامان این صنعت بوده که با هدف ارتقا سطح سلامت و پاکیزگی اتاق عمل تلاش می نماید.
اهمیت به تلاش نیرو انسانی شعار این شرکت می باشد که در سایه ارج نهادن به شخصیت نیرو انسانی سعی در بدست آوردن جایگاه والا در کشور و ارائه خدمات پزشکی به بهترین شکل ممکن می باشد.

درباره ما

شرکت کارا طب آروین ایرانیان در سال 1396 به منظور ارائه خدمات تجهیزات پزشکی تاسیس گردید. مدیران شرکت با بیش از پانزده سال ارائه خدمات پزشکی و مهندسی پزشکی و متشکل از پزشکان و مهندسان زبده که عمر خویش را صرف خدمات رسانی به بیماران و مراکز درمانی نموده اند تشکیل شده است . هدف اصلی این شرکت ارائه خدمات مبتنی بر تولید داخل و با کیفیت می باشد

تماس با ما

تهران، بلوار فردوس شرق، تقاطع وفا آذر، مجتمع اداری تجاری آیریک سنتر، طبقه پنجم واحد چهل و نه

  • dummy 021-44488022

  • dummy 021-44488099

  • dummy 021-46120134

  • dummy info@kara-teb.com

نظرسنجی

میزان رضایت شما از عملکرد وبسایت چقدر است ؟
کلیه حقوق این وبسایت مربوط به شرکت کارا طب آروین ایرانیان می باشد

Search

اتاق شیشه

previous arrow
next arrow
Slider